PVC Logi un durvis no plastmasas REHAU profiliem - Latviešu valodā ПВХ Окна - Пластиковые окна и двери - Pусский Windows and Doors from REHAU profiles in ENG language

Jaunumi:

 

 

Piedāvājam nelikvīda PVC logus un durvis, par ļoti izdevīgām cenām!

Spiest šeit, lai aplūkotu logu sarakstu. (Atjaunots - 08.11.2017)
(cenas norādītas bez PVN)

 

 

 

 

Sākot ar 2011.g. februāri piedāvājam alumīnīja bīdāmos logus, vairāk informācija sadaļā: Alumīnija bīdāmie logi

 

 

 

 

Siltākie PVC logi pasaulē
no REHAU GENEO profiliem


Vecie, neblīvie logi "izsaimnieko" daudz enerģijas. Logi no GENEO® profiliem samazinās Jūsu energopatēriņu un līdz ar to arī apkures rēķinus.
Iegūstiet komfortu, ko Jūs vienmēr esiet vēlējušies!

Nepārspējami siltumu izolējošs GENEO ir enerģētiski labākā logu profilu sistēma, kas pašreiz tirgū ir pieejama ar 86mm iebūves dziļumu un siltuma aiztures koeficientu k 0,8 W/(m2*k).

NENOKURINIET SAVU NAUDU – IETAUPIET LĪDZ 76% ENERĢIJAS!
  

 

 

PVC Logi un kondensāta veidošanās

 

 

 

Vai Jūs esat novērojuši uz stiklas virsmas telpas iekšpusē kondensāta veidošanos? Mēģināsim ar vienkāršiem piemēriem to paskaidrot.Piemērs Nr.1 Mitruma veidošanās.

Novietosim telpā nenosegtu trauku ar ūdeni. Pēc kāda laiks ūdens līmenis trauka pazemināsies. Protams, mēs visi zinām, ka tas ir izskaidrojams ar ūdens iztvaikošanu - ūdens pāriet gāzveida stāvoklī. Tieši tāpat ūdens no gāzveida stāvokļa pāriet šķidrā stāvoklī. Gaisā vienmēr ir gāzveida ūdens molekulas, kuru daudzums ir atkarīgs tikai no gaisa temperatūras. Jo siltāks gaiss telpā, jo vairāk ūdens tvaiku molekulas viņš spēj sevī akumulēt.
Ūdens tvaiku daudzumu gaisā sauc par gaisa mitrumu. Gaiss ar temperatūru 20° C var saturēt ne vairāk kā 17,3 g/m3 ūdeni. Ja gaisā ir 8,7 g/m3 ūdens tvaiku tā mitrums ir 50%.

E = 8,7:17,3*100% = 50% Ja 20° piesātināts gaiss satur 17,3 g/m3 ūdens, tad 10° silts gaiss maksimāli var saturēt 9,4 g/m3 ūdens.

Temperatūra C°
Rasas punkts g/m3
-10
2,14
0
4,8
+10
9,4
+20
17,3
+30
30,3

 Piemērs Nr.2

Temperatūru, pie kādas noteikta mitruma gaiss vairs vairs nevar uzņemt ūdens tvaikus, sauc par rasas punktu.

Ja gaisa temperatūra ir 20° C, bet mitrums - 50%, tas nozīmē, ka gaisā ir 50% ūdens, ko tas spēj sevī uzņemt t.i. 8,71 g/m3.

Ja gaiss atdziest līdz 9,3 grādiem, tā mitrums palielinās līdz 100% un ja gaisa temperatūra vēl pazeminās, sāk veidoties kondensāts uz stikla paketes iekšējās virsmas. Lai to novērstu, telpu jāvēdina un jāizvada uz āru lieko mitrumu.
Agrāk telpas vēdinājās pateicoties neblīviem koka logiem, bet tagad pateicoties 2 cilpu blīvgumijām PVC logos un perfektu furnitūru, kas blīvi noslēdz logus, tas nenotiek. Tā pēc telpas jāvēdina vairākas reizes dienā un it īpaši ziemā, vai arī jāizmanto moderno logu ražotāju piedāvātās:

 1. Mikrovēdināšanas sistēmas
 2. Ventilācijas kanālus rāmī un virs loga
 3. Ventilācijas kanālus virs stikla paketes
 4. Ventilējamās blīvgumijas

Paaugstinot to virsmu temperatūras, ar ko saskaras tvaiks, var novērst kondensāta veidošanos.

 1. Temperatūru uz iekšējās stikla virsmas var paaugstināt pielietojot paketes ar labākām siltuma aizsardzības īpašībām, t.s., selektīvā pārklājuma stiklus
 2. Telpas sienu virsmas temperatūru var paaugstināt, siltinot sienu konstrukcijas, tādējādi pārvietojot rasas punktu no virsmas pašā sienas konstrukcijā
 3. Loga šuves temperatūru nosaka:
 • Loga izvietojums ailē un ailes iekšējās daļas papildus siltināšana
 • Montāžas šuves kvalitāte
 • PVC rāmja siltumtehniskās īpašības
 • Stikla pakešu siltumtehnsikās īpašības
 • Telpas apkures veida un apkures elementu atrašanās vietas

Ja apkures elements atrodas zem loga, tad aukstā stikla rūts tiek apsildīta ar siltā gaisa plūsmu no apkures elementa un kondensāta veidošanas risks samazinās. Apsildāmām grīdām gaisa plūsma gar logu neveidojas, un līdz ar to, kondensāta izkrišanas risks ir liels. Nelabvēlīgi ir arī visi šķēršļi, kas novērš gaisa cirkulāciju gar logiem, kā, piemēram, platas iekšējas palodzes vai logi padziļinātās nišās.

 

Mitruma rašanās cēlonis
Saražotais mitrums daudzums g/h

Cilvēks:

Miera stāvoklī
Strādājot
Smags darbs

 

30 - 60
120 - 200
200 - 300

Duša / Vanna
2600
Ēdiens gatavošana
600 - 1500
Veļas mazgājamā mašīna
300
Istabas augi
10
Atklāts ūdens traukā
40 (no 1 m2)

Autortiesības ©: SIA "Aveplast" @ 2006-2018. Web izstrāde:Mājas lapas izvietošana - izveide / Hostings: SIA "Pro Web"