PVC Logi un durvis no plastmasas REHAU profiliem - Latviešu valodā ПВХ Окна - Пластиковые окна и двери - Pусский Windows and Doors from REHAU profiles in ENG language

Jaunumi:

 

 

Piedāvājam nelikvīda PVC logus un durvis, par ļoti izdevīgām cenām!

Spiest šeit, lai aplūkotu logu sarakstu. (Atjaunots - 08.11.2017)
(cenas norādītas bez PVN)

 

 

 

 

Sākot ar 2011.g. februāri piedāvājam alumīnīja bīdāmos logus, vairāk informācija sadaļā: Alumīnija bīdāmie logi

 

 

 

 

Siltākie PVC logi pasaulē
no REHAU GENEO profiliem


Vecie, neblīvie logi "izsaimnieko" daudz enerģijas. Logi no GENEO® profiliem samazinās Jūsu energopatēriņu un līdz ar to arī apkures rēķinus.
Iegūstiet komfortu, ko Jūs vienmēr esiet vēlējušies!

Nepārspējami siltumu izolējošs GENEO ir enerģētiski labākā logu profilu sistēma, kas pašreiz tirgū ir pieejama ar 86mm iebūves dziļumu un siltuma aiztures koeficientu k 0,8 W/(m2*k).

NENOKURINIET SAVU NAUDU – IETAUPIET LĪDZ 76% ENERĢIJAS!
  

 

 

PVC Logi un durvis no REHAU plastmasas profiliem

 

 

Kvalitāte, kas atbilst visaugstākajām prasībām!
Plastmasas logu priekšrocība ir to zemā cena, salīdzinot ar alumīnija un koka logiem, augstās siltumtehniskās un trokšņu aizsardzības īpašības.
Plastmasas logi
ir lēti ekspluatācijā, jo tos nevajag krāsot. Nomainot vecos logus uz jauniem, būtu vēlams pasūtīt loga komplektācijā ventilācijas sistēmu, bet standartā logi ir aprīkoti ar mikrovēdināšanas pozīciju.
Novērtējiet mūsdienīgo logu un durvju priekšrocības no REHAU profilu sistēmām.

 

RAU-FIPRO Logi no profiliem "GENEO" - Siltākie logi pasaulē

  Nākotnei tikai labāko – jauno logu sistēmu GENEO® no Hightech- materiāla RAUFIPRO®

Nepārspējami siltumu izolējošs
GENEO ir enerģētiski labākā logu profilu sistēma, kas pašreiz tirgū ir pieejama ar 86mm iebūves dziļumu un siltuma aiztures koeficientu k 0,8 W/(m2 * k). Ar GENEO profiliem varat realizēt enerģētiski efektīvākos logus atbilstoši Jūsu izvēlētajai klasei. Tie rada pilnu brīvību būvnieku vēlmju piepildījumam logu izvēlē. Jaunā sistēma nodrošina visas enerģētiskās prasības, vienlaicīgi nezaudējot augstu skaņas izolāciju un pretielaušanās izturību. Ar GENEO var izgatavot logus ar piekto skaņas izolācijas un otro pretielaušanās klasi bez pastiprināšanas ar tēraudu. Vienlaicīgi pilnībā izmantojot vienreizējās siltumizolācijas īpašības. Pielietojot ar šķiedru kompozītu materiālu tiek panākta visa profila stiegrota konstrukcija, kurai nav nepieciešams metāla armējums, kas līdz šim neizbēgami veidoja aukstuma tiltus. Sistēma ar vidus blīvējumu un papildus optimizēta ar termo moduļiem, pie standarta iebūves dziļuma sasniedz siltumizolācijas vērtību līdz pat „Pasīvo māju” standartam. Tā piemēram mājas īpašnieks Vācijā ar jaunajiem logiem no GENEO MD plus gadā var ietaupīt līdz pat 1341 l šķidrā kurināmā – uz šodienu apm. 1006 € - un vienlaicīgi nepiesārņotu apkārtējo vidi vismaz ar 3 ½ tonnām CO2.*


Vienreizējs, inovatīvs un orientēts uz nākotni
Ekskluzīvi GENEO izstrādātais Hightech- materiāls RAU-FIPRO pie logu izgatavošanas jau sniedz līdz šim nebijušas priekšrocības. Kompozītie šķiedru materiāli ir novērtēti ar stingrajām prasībām lidmašīnu būvē un Formulā 1. Pie GENEO tas ir mērķtiecīgi pielietots kā profila kodols un rūpējas par izcilu stabilitāti un pretestību vērpei – saglabājot mazu svaru profilam. Salīdzināmas sistēmas ar tērauda armējumu ir līdz pat par 40% smagākas, nekā pilnībā stiegrotais GENEO Profils. Tas nozīmē ātrāku, vienkāršāku un vispārīgi vieglāku apriti ražošanā, transportēšanā un loga montāžā objektā. Patentētā „Integrētā stiprinājumu sistēma IVS”, ir aprīkota ar iestrādātiem skrūvju kanāliem un papildus šķērssieniņām, kas nodrošina pēc iespējas augstāku skrūvju nostiprinājumu un ārkārtīgi augstu profila kopējo stabilitāti. Visi šie jauninājumi nepavisam nenozīmē, ka apstrādātājam būs nepieciešamas jaunas investīcijas. GENEO profilu apstrāde varēs notikt uz esošajām iekārtām un ar jau pazīstamajiem procesiem, kā piem. metināšana.

Augsti komfortabls un funkcionāls
Logi no GENEO pārliecina ne tikai ar augstu energoefektivitāti. Tie ir konsekventi orientēti uz nākotni un sniedz maksimālu komfortu. Ar vienreizēju skaņas izolāciju tie rūpējas par patīkamu klusumu un ar izcilu pretielaušanās izturību sniedz optimālu drošību. Logu atvēršanas un aizvēršanas vieglums Jūs pārliecinās. Konceptuāli pilnīgi jauni blīvējumi ievērojami samazina aizvēršanas spēku. Tas viss rūpējoties par augstāku dzīves kvalitāti. Uz nākotni orientēts, cieši saistīts ar pozitīvu apkārtējas vides bilanci, GENEO ir optimāls arī skaidri definētajā, standartizētajā otrreizējo izejvielu aprites procesā, ar uz RAU-FIPRO atbilstošo materiālu apriti.
 

PVC GENEO prospekts - PDF

PVC Logi no profiliem "Euro Design 70"

REHAU_euro_70.jpg


Daudzkameru sistēma Euro Design 70 piedāvā ekonomisku risinājumu un ļoti plašas dizaina iespējas, kā arī ideālu 70 mm iebūves dziļumu. Sistēma ir piemērota kā dzīvokļiem un mājām, tā arī lieliem objektiem. Sistēmas konstrukcija vienlaicīgi nodrošina teicamu siltuma izolāciju un logu statisko noturību. Siltumaiztures koeficients k = 1,3 ar armējumu.

 


Priekšrocības:

 

Loga elegants ārējai dizains

Klasiska vērtnes konstrukcija vai slīpi veidota dizaina vērtne

 

Loga elegants ārējai dizains
Pateicoties glancētai profilu virskārtai un stikla līstēm ar 20 grādu slīpumu. Klasiska Z vērtnes konstrukcija vai slīpi veidota A vērtne

 

Loga rāmja un vērtnes hermētiskums
2-cilpu gumijas blīvējums aiztur putekļus, ūdeni un caurvēju.

 

Loga Vēdināšana
Lai nodrošinātu telpās, kurās nav vēdināšanas kanālu optimālu mikroklimatu, uzņēmums "Aveplast" piedāvā saviem klientiem papildus mikrovēdināšanu, ventilācijas kanālus uz stikla paketes vai ventilējamas blīvgumijas.

 

Loga Ekspluatācija
Jums visu ekspluatācijas laiku vairs nevajadzēs krāsot logu. Pateicoties glancētai virsmai, tie ir viegli kopjami. Slīpā falce rāmī labākai ūdens novadīšanai un loga kopšanai, kā arī logam piemīt optimālas statiskās īpašības.

PVC Logi no profiliem "Euro Design 60"

REHAU_euro_60.jpg

REHAU 3 kameru profils ar rāmju biezumu 60 mm

3 kameru profili nodrošina pietiekamu siltuma un skaņas izolāciju telpām. Profila siltuma aiztures keoficients k ar armatūru ir 1,6 W / (m2 * k)Priekšrocības:

Loga trokšņu izolācija

Vienkāršs piemērs: Trokšņu līmenis uz ielas sastāda 85 db. Bet 50 metru attālumā, ne zemāk, kā 75 db. Logi, kurus ražo SIA "Aveplast" to pazeminās zem 30 db, līdz ar to tiks sasniegts komforta līmenis dzīvojamā telpām, kas sastāda 40 - 45 db.


Loga elegants ārējai dizains

Pateicoties glancētai profilu virskārtai un stikla līstēm ar 15 grādu slīpumu.


Loga rāmja un vērtnes hermētiskums

2-cilpu gumijas blīvējums aiztur putekļus, ūdeni un caurvēju.


Loga Vēdināšana

Lai nodrošinātu telpās, kurās nav vēdināšanas kanālu optimālu mikroklimatu, uzņēmums "Aveplast" piedāvā saviem klientiem papildus mikrovēdināšanu, ventilācijas kanālus uz stikla paketes vai ventilējamas blīvgumijas.


Loga Ekspluatācija

Jums visu ekspluatācijas laiku vairs nevajadzēs krāsot logu. Pateicoties glancētai virsmai, tie ir viegli kopjami.

Logu krāsas

REHAU Logu materiāls RAU-PVC nodrošina augstu virsmas kvalitāti. Tajā "neieēdas" netīrumi. REHAU plastmasas profili ir antistatiski apstrādāti. PVC logus ir arī iespējams izliekt un veidot faktiski visas iespējamās logu formas. Izvēloties logus un durvis ir ļoti svarīgi, kādā krāsā būs profili, lai Jūsu projekts dizaina ziņā būtu pievilcīgs. REHAU profilu iespējamie krāsu toņi:

 

Ozols
Mahagoni
Zelta ozols
Brūns
Bergkiefer
Eiche Beige
Oregon Beige
Douglasie Braun
Dunkel Grun
Mooreiche
Autortiesības ©: SIA "Aveplast" @ 2006-2018. Web izstrāde:Mājas lapas izvietošana - izveide / Hostings: SIA "Pro Web"